به منزل شخصی amo خوش آمدید

داستانسراي عمولي سایتی برای همه چیز(ادبیات ، داستان ، روانشناسی ،متافیزیک,عکس ,دانلود رایگان و ....)

 
 
فروش پرده بکارت مصنوعی چینی:
به گزارش شیعه آنلاین، تولیدكنندگان این كالای مصنوعی می گویند،‌ بیشترین كشور عربی - اسلامی كه از این محصول استقبال كرده، مصر است. تعداد زیادی از بازرگانان مصری برای گرفتن نمایندگی رسمی این محصول، به این شركت تولید كننده رفته و رقابت میان آنان شدت گرفته است.

گفته می شود این كالا قرار بود اوایل ماه مبارك رمضان وارد مصر شود، اما مخالفت شدید برخی علما و چهره های دینی این كشور با وارد كردن آن در این ماه مبارك، موجب شد كه بازرگانان و واردكنندگان مسأله را به بعد از ماه رمضان موكول كنند. اما دسته ای دیگر از علما و چهره های دینی در كل با وارد كردن این نوع كالا به شدت مخالفند و آن را موجب نشر فحشا و فساد در جامعه می دانند.

این ابزار در واقع به افراد مرتكب عمل نامشروع، این امكان را می دهد كه طرف مقابل را فریب دهند.


در همین راستا شیخ "عبدالمعطی البیومی" عضو مجمع پژوهش های اسلامی دانشگاه الأزهر و نماینده سابق كمیته دینی در پارلمان مصر با صدور فتوایی ضمن انتقاد شدید از ورود این كالا به كشورش، خواستار محاكمه و قصاص واردكنندگان آن شد.

از سوی دیگر شیخ "یوسف بدری" دیگر عضو مجمع پژوهش های اسلامی الأزهر حمایت كامل خود از فتوای شیخ "البیومی" را اعلام كرده و گفت: بنده 100% این فتوا را درست می دانم و از آن دفاع می كنم. به اعتقاد بنده علاوه بر اینكه وارد كنندگان این كالا باید قصاص شوند، استعمال كنندگان آن نیز باید مورد قصاص قرار گیرند. فكر می كنم 10 ضربه شلاق یا تبعید و حبس برای هر یك از استعمال كنندگان خوب باشد. شیخ "مصطفی شكعه" نیز در فتوایی مشابه خواستار اجرای شدید قانون در این باره شد زیرا استعمال این كالا را فریب مردان توسط زنان كه كاری حرام است دانست.


گفتنی است شیخ "محمود عاشور" از اعضای سابق دانشگاه الأزهر پس از صدور این فتوا توسط "البیومی" و تأیید شدن آن از سوی "بدری"، آن را رد كرده و گفت: اینگونه اظهار نظرات یك اجتهاد شخصی است. به نظر بنده به جای قصاص واردكنندگان، باید آنان را جریمه كرد تا دست از واردات آن بردارند.

مطالب مرتبط:

اطلاعات مفید

مطالب پربازدید:

عکس و مطالب باحال

یه عالمه عکس بانمک از نی نی کوشولوهای بانمک

جدیدترین گالری عکس ترانه علیدوستی

جدیدترین گالری عکس هدیه تهرانی

گالری عکس عاشقانه

جدیدترین گالری عکس نیکی کریمی

جدیدترین گالری عکس مهناز افشار

جدیدترین گالری عکس الناز شاکر دوست

عکس و بیوگرافی بازیگران

عکس و مطالب باحال

یه عالمه عکس بانمک از نی نی کوشولوهای بانمک

عکس های زیباترین دختر جهان(عکس های عروسک زنده)

عکس های لورفته از یه جیگر خوردنی

تصاویر زیبا از نقاط دیدنی آذربایجان شرقی

دانلود رایگان نرم افزار

اسمایلی های بانمک

عمولی نیوز

داستانهای جالب از سراسر اینترنت

داستانهای خود خود ناکسم

یک میلیارد داستان کوتاه و جالب

داستانهای کودکان

داستان های شاهنامه فردوسی

داستان هائی از مثنوی

فرمايشات عمولي درباب نقد ونگارش داستان

لینک دانلود کامل فیلم جدائی نادر از سیمین

بازگشت به صفحه نخست


برچسب ها:ازدواج،بکارت،روابط ،عادت ماهیانه،پرده،پرده بکارت،پرده حلقویُ دانستنیهای مفید در مورد پرده بکارت ُمطالب جالب و مفید در مورد پرده بکارت ُهمه چیز در مورد پرده بکارت پُرده،پرده بکارت،پرده حلقویُ دانستنیهای مفید در مورد پرده بکارت همه چیز در مورد پرده بکارتُ دخترُمطالب آموزنده برای دختران ُمطالب مفید برای دختران ُ دانستنیهای جالب دختران ُاطلاعاتی برای دختران در مورد بکارت

+ فرموده شده در  چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 0:16  توسط میر مهدی گل آرا  | 

 
==========================================================================================================================